انتخاب برگه
دکتر محمد علی قاسمی / تعویض مفصل لگن / بهترین جراح تعویض مفصل لگن در شیراز
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

بهترین جراح تعویض مفصل لگن در شیراز

اگر چند سالی است که با درد مزمن لگن مواجه هستید و کیفیت زندگی شما به دلیل اختلال در عملکرد مفصل ران به شدت کاهش یافته است، تعویض مفصل لگن یکی از راهکارهایی می‌باشد که مانند یک فرصت دوباره برای تجربه‌ی زندگی بدون درد می‌باشد. تعویض مفصل لگن در بیماری‌هایی مانند آستئوآرتریت و استئونکروز که منجر به ایجاد تخریب غیرقابل برگشت در مفصل ران می‌شود پیشنهاد می‌شود. جهت انجام این کار لازم است به بهترین جراح تعویض مفصل لگن مراجعه کنید.

ویژگی های بهترین جراح تعویض مفصل لگن

این جراحی یکی از جراحی‌های سخت می‌باشد و در صورتی که نزد یک متخصص با تجریه انجام نشود ممکن است منجر به عوارضی پس از جراحی شود بنابراین لازم است پیش از انتخاب جراح نکاتی را مد نظر داشته باشید. در ادامه‌ی این مقاله به ارائه‌ی توضیحاتی پیرامون انتخاب جراح تعویض مصل لگن می‌پردازیم.

بهترین جراح تعویض مفصل لگن

تخصص

با اینکه تمام جراحی‌های تعویض مفصل لگن توسط جراحان ارتوپدی انجام می‌شود اما باید دقت داشته باشید که جراح ارتوپد طیف وسیعی از مشکلات مربوط یه مفاصل و استخوان‌ها را انجام می‌دهد، با توجه به تخصصی شدن اکثر شاخه‌های پزشکی، جراحی مفاصل نیز در دهه‌های گذشته به صورت تخصصی تقسیم بندی می‌شود و هر جراح به صورت خاص جراحی یک قسمت بدن را انجام می دهد، به عنوان مثال برخی از جراحان فقط جراحی‌های مربوط به دست را انجام می‌دهند، برخی دیگر به صورت اختصاصی جراحی‌های تعویض مفصل زانو را انجام می‌دهند و … بنابراین در صورتی که قصد جراحی تعویض مفصل لگن را دارید جراحی را انتخاب نمائید که بیشترین جراحی‌هایی که در سال‌های اخیر انجام داده است در حوزه‌ی تعویض مفصل لگن باشد. با توجه به اینکه روش‌های نوین جراحی تعویض مفصل آرتروسکوپی علاوه بر تخصص جراحی ارتوپدی احتیاح به گذراندن دوره‌های آموزشی خاص دارد بنابراین باید پیش از انتخاب جراح مطمئن شوید که جراح شما تخصص کافی برای انجام این کار با روش‌ها نوین و کم تهاجم را دارد.

تجربه‌ی جراح

علاوه بر تخصص جراح باید به تجربه‌ی جراح نیز دقت داشته باشید، هرچقدر تجربه‌ی جراح بیشتر باشد جراحی با موفقیت بیشتری طی می‌شود و عوارض پس از جراحی نیز کاهش می‌یابد.

تیم پزشکی

هرچقدر یک جراح از تخصص و تجربه‌ی بالایی برخوردار باشد در صورتی که در یک بیمارستان با تجهیزات کامل و یک تیم جراحی با تجربه همکاری نداشته باشد، نتایج جراحی نمي‌تواند با موفقیت همراه باشد. بنابراین در هنگام انتخاب جراح باید به بیمارستان‌ها و کلینیک‌های جراحی که جراح شما با آنها همکاری دارد نیز توجه نمائید. خدماتی که پیش و پس از جراحی ارائه می‌شود می‌تواند در رضایت خاطر و کاهش دوران نقاهت شما نقش عمده‌ای را داشته باشد. خدمات پرستاری، مراقبت در کنترل درد، برنامه‌های فیزیوتراپی و سایر خدمات پس از جراحی همگی جزء موارد مهم در دوران بستری و نقاهت پس از جراحی می‌باشد.

تعویض مفصل لگن در شیراز

بررسی نظرات سایر بیماران

می‌توانید با مراجعه به سایت‌های نظرسنجی پزشکان و یا پرس و جو از بیمارانی که درگذشته جراحی تعویض مفصل لگن داشته‌اند نسبت به رضایت آنها از جراح و نتیجه‌ی جراحی اطلاعات لازم را کسب نمائید. در برخی موارد پزشکان با صرف هزینه‌های زیاد اقدام به تبلیغات خدمات خود می‌نمایند اما با بررسی‌های دقیق مشخص می‌شود که درصد زیادی از مراجعین آنها رضایت کافی از نتایج جراحی را نداشته‌اند. با توجه به اینکه زمان زیادی جهت انتخاب جراح دارید می‌توانید در طی چند هفته تحقیقات کاملی در مورد میزان رضایت بیماران قبلی و نتایج جراحی آنها کسب نمائید.

تعهد و اخلاق

جراحی تعویض مفصل لگن جراحی است که ماه‌ها پس از جراحی نیز باید به پزشک خود مراجعه نمائيد تا روند جلسات فیزیوتراپی و بهبود شما مورد بررسی قرار بگیرد. همین طور در روزهایی که دوران نقاهت خود را طی می‌نمائید ممکن است با عوارضی مواجه شوید که نیاز به تماس فوری با پزشک داشته باشید، یک جراح مسئول و متعهد باید در تمام موارد اورژانسی حضور داشته باشد و پاسخگوی بیماران باشد.

با توجه به اینکه بیماران در مورد پروسه‌ی جراحی و دوران نقاهت پس از آن ممکن است با سوالات زیادی مواجه شوند جراح باید تمام نگرانی‌های بیماران را درک کرده و پاسخگوی سوالات آنها باشد بنابراین صبر، شکیبایی، برخورد مناسب توام با احترام یکی از اصول انتخابی جراح می‌باشد.

جراح تعویض مفصل لگن در شیراز

دکتر محمد علی قاسمی

با توجه به نکاتی که در این مقاله ارائه شد و سایر مواردی که در انتخاب جراح تعویض مفصل لگن باید به آن توجه نمائید دکتر محمد علی قاسمی به عنوان یکی از جراحان برتر ارتوپدی به صورت تخصصی در زمینه‌ی جراحی تعویض مفصل لگن فعالیت دارند.

دکتر محمد علی قاسمی با اتمام تحصیلات تخصصی خود در رشته‌ی ارتوپدی اکنون با سال ها سابقه‌ی جراحی تعویض مفصل لگن به عنوان یکی از جراحان شناخته شده در انجمن جراحان ارتوپدی ایران می‌باشند و به عنوان بهترین پزشک فعال در این رشته در شهر شیراز مشغول به فعالیت می‌باشند.

جهت تعیین وقت مشاوره و رهایی از دردهای مزمن لگنی به عنوان اولین قدم می‌توانید با شماره‌های مطب دکتر در تماس باشید.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − پانزده =

Call Now Button